Koncert 14.června v divadle Brodway

18.05.2011
V nedávné době jí vyšlo debutové autorské album, na kterém je 12 názorově i hudebně našláplých skladeb a rozhodně stojí za pořízení. Na albu najdete nejen již ověřený megahit Láska v housce, který nazpívala společně s Xindlem X, ale take skladbu od Michala Hrůzy Osoba blízka a další silné a velmi zapamatovatelné budoucí hity. Aby potvrdila své pěvecké a pódiové kvality připravila Olga pro milovníky živých vystoupení velkolepý koncertní křest s divadelní show 14.června v divadle Brodway.

Bude to koncert ve stylu “Las Vegaských show Lady Gaga”, což znamená, že se můžete těšit na živou kapelu, divoké kostýmy, taneční skupinu Pop Balet, se kterou se pod vedením chereografky Majky Veselé připravují velká taneční čísla a celková obrazová vyjádření jednotlivých skladeb. Vše bude doplněno velkoplošnými projekcemi na nejmodernějších letkových stěnách. Kromě pyroshow, se mohou diváci těšit take na divadelní efekty a hosty, kterými budou Michal Hrůza, Xindl X, David Deyl a další. Vrcholem celého koncertu bude nejen křest CD Rotující nebe, ale také nebezpečné scény, při kterých bude Olga létat vzduchem.

Vstupenky jsou k dostání v síti TICKET STREAM za pouhých 250,- kč (na místě 350,- kč)

Proto neváhejte a kupujte na http://www.ticketstream.cz/czts/site.frame.jsp?threadOlga Lounová Facebook Olga Lounová YouTube Olga Lounová Instagram
Olga Lounová Twitter Olga Lounová MySpace Olga Lounová IMDB Olga Lounová iTunes Olga Lounová Wikipedie