Tisková zpráva

zpět
Spolupráce rapera Revolty a zpěvačky Olgy Lounové se zhmotnila v podobě společné písně nazvané „Znáš ten pocit“ ve které tvrdí :“Bojuj za své sny, když ne Ty, tak kdo?“

Raper Revolta, který v České republice a na slovensku mění životy tisícům mladým lidem prostřednictvým jeho motivační hudby a projektu SebeRevolta a zpěvačka Olga Lounová, která také bere hudbu jako dobrý prostředek, jak v lidech vzbudit zájem o to, aby začli naplno žít a věřit sami sobě, spojili své síly. Nyní představují novinku, kterou nazvali „ Znáš ten pocit“.

Nová píseň a klip má sloužit jako motivace pro lidi kteří cítí že jsou tlačeni systémem a tlaky okolí někam kam nechcou aby našli sílu a přes všechny překážky si šli za svými sny.

Olga Lounová k novému singlu říká: „Při své práci jsem si všimla, že nejšťastnější jsou ti lidé, kteří dělají co je baví. Pak každou chybu nebo problém dokážou brát jako příležitost se něco naučit. Nehledají problém v druhých lidech. Když jsem psala refrénovou část, chtěla jsem, aby se každému, kdo to uslyší zarylo do paměti, že má vzít život do svých dlaní a jít svojí cestou, protože je to jejich život, ať si kdo chce, co chce říká“

Revolta alias Marek Kaleta, vydává v současnosti nové album Motivace k činům, které kromě této písně přináší další 18 kousků, k tématu dodává: “Mám za sebou fanoušky a k nim mám zodpovědnost. Chci jim dávat motivační impulzy aby šli do akce aby šli reálně věci měnit. Mudrlantů a moudrých slov už bylo dost, je třeba začít konat a reálně budovat lepší společnost. Věřím, že nové CD to prolomí. Protože nabízí spojnici pro všechny – můžeme být šťastní, když děláme to, co nás baví a najdeme zůsob jak to co nás baví může být prospěšné nejen nám ale i okolí a společnosti.

Tento velký klip byl můj vysněný, zachycující to co vnímám že je základní problém - Lidi se vzdávají svých snů a cílů a nechají se někdy dotlačit tlakem okolí (systémem, negativními rozhovory) někam, kde nikdy ani nechtěli být.

Věřte, že sám jsem negativních rozhovorů, tlaků a překážek zažil víc než dost, proto sám za sebe můžu poradit.

Běž si za svým cílem, to je smysl života , to je ta HRA , přes všechny překážky jít stále dál a nezastavit se.”

Olga: “ Klip k nové písni „Znáš ten pocit“ se natáčel na několika místech, včetně legendárního klubu Roxy a v prostorách nově zrekonstruovan Žižkovské věže, odkud je dokonalý výhled na celou Prahu, což jsme chtěli pojmout jako metaforu k vyjádření všech příběhů a osudů lidí, kteří žijí dole. Hlavní roli si střihli talentovaní Milan Peroutka a zpěvačka Christina Delaney“

Olga v současné době připravuje svou vlastní novou píseň a nové album, které načasovala na podzim tohoto roku a jehož produkce, by se měl ujmout právě mladý rebel Revolta, s kterým našla společnou řeč nejen v hudbě, ale také ve využití a naplnění volného času.

Olga říká: „Nic proti tomu, že někteří berou každou volnou chvíli jen jako nikdy nekončící party, ale já si prostě ráda taky na sobě zamakám, a práci na fyzičce nepodceňuju. Pomáhá mi při mé práci kterou mám ráda, při vystoupeních a co si budeme povídat, šikne se mi to i za volantem při rallye. Jsem ráda, že mě Revolta oslovil. Je mi sympatický jeho i celý projekt Seberevolta, takže když přišel s nabídkou společné písně, neváhala jsem.”

Revolta k SebeRevoltě dodává: “Seberevolta je komunita, která se snaží inspirovat mládež skrze motivační videa o cvičení, přednášky a exibice na základních školách aby nebrala drogy a nepila alkohol.

K dnešnímu dni existuje po československu 304 komunit které se schází na venkovních hřištích kde cvičí a snaží se vzít zodpovědnost za své město aby jejich město zlepšilo životy mládeži a motivovali je aby na sobě pracovali a našli si nějaký svůj cíl za kterým si půjdou a nebudou ztrácet čas negativními věci jako práve užíváním drog, flákáním a pitím alkoholu.”

zpět
Olga Lounová Facebook Olga Lounová YouTube Olga Lounová Instagram
Olga Lounová Twitter Olga Lounová MySpace Olga Lounová IMDB Olga Lounová iTunes Olga Lounová Wikipedie